BonAir
بن ایر

شروع ثبت نام آزمون گردشگری

شروع ثبت نام آزمون گردشگری

به گزارش بن ایر، دفتر مطالعات، آموزش و برنامه ریزی گردشگری از آغاز نام نویسی آزمون جامع دوره های آموزشی کوتاه مدت گردشگری اطلاع داد.


به گزارش بن ایر به نقل از ایسنا، وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام نمود: آزمون جامع دوره های آموزشی کوتاه مدت گردشگری هر سال توسط دفتر مطالعات، آموزش و برنامه ریزی گردشگری در دو نوبت به صورت سراسری در مراکز استان ها برگزار می شود.
نوبت دوم این آزمون سالجاری، روز جمعه ۱۶ دیماه ۱۴۰۱ در هفت عنوان دوره و در دو نوبت، همزمان و در ساعات تعیین شده در استان­ های دارای متقاضی در سراسر کشور برگزار می گردد.
مطابق برنامه ریزی انجام گرفته دوره های مدیریت عمومی تأسیسات گردشگری، راهنمایان ایران گردی و جهان گردی، راهنمایان طبیعت گردی و هم دوره راهنمایان زمین گردشگری در نوبت اول و دوره های مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، کارشناس ارزیابی طرح تطبیق ضوابط تأسیسات گردشگری و هم دوره مدیر فنی طرح تطبیق ضوابط تأسیسات گردشگری در نوبت دوم برگزار می شود.
ثبت نام داوطلبان برای شرکت در این آزمون از چهارشنبه ۱۶ آذرماه شروع شده و تا جمعه ۲۵ آذرماه ۱۴۰۱ ادامه دارد. ثبت نام از طریق سامانه آموزش گردشگری به نشانی edutourism.mcth.ir امکان پذیر بوده و متقاضیان می توانند برای انجام کلیه فرایندهای در ارتباط با آزمون از طریق این سامانه اقدام نمایند.
فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی گردشگری با حداقل مدرک کارشناسی و تمام افرادی که دوره های کوتاه مدت آموزش گردشگری را در آموزشگاه های مجاز گذرانده و موفق به دریافت مجوز از این مؤسسه ها شده اند، امکان شرکت در آزمون جامع گردشگری را دارند.


 

1401/09/17
23:30:37
5.0 / 5
262
تگهای خبر: آموزش , خدمات , شركت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳