BonAir
بن ایر

۳۶شركت ایرانی در نمایشگاه گردشگری برلین حضور پیدا كردند

۳۶شركت ایرانی در نمایشگاه گردشگری برلین حضور پیدا كردند

بن ایر: ۳۶ شركت ایرانی در نمایشگاه گردشگری برلین كه از ۱۷ اسفند شروع شده و تا ۲۰ اسفند در آلمان برپا خواهد بود، در غرفه ای به مساحت ۱۱۸۰ مترمربع حضور دارند.به گزارش بن ایر به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به نمایندگی از این سازمان و به همراه تعداد زیادی از فعالان دولتی و خصوصی حوزه گردشگری در نمایشگاه برلین حضور دارد.
سالن ۷ این نمایشگاه كه غرفه كشورمان در آن قرار دارد، به نام ایران نام گذاری شده است و ۱۴ شركت عرضه كننده خدمات مسافرتی و همینطور دو مجموعه گروه هتلی در زمینی به مساحت ۴۰۷ مترمربع برای بازاریابی در بین گروه های گردشگری بین المللی از كشورهای مختلف حاضر در این نمایشگاه، تلاش می كنند.
غرفه ایران با نمایی برخوردار از طراحی بسیار زیبا كه مبین تاریخ كهن و جاذبه های متنوع گردشگری همچون اكوتوریسم كه طرفداران بسیار زیادی در میان اروپاییان دارد، در این سالن در معرض دید بازدیدكنندگان است كه البته نباید از جای خالی بخش های مهمی همچون معرفی نمادهای سنتی ایران همچون لباس، غذا، موسیقی، صنایع دستی و بسیاری دیگر از هنرهای ستودنی ایرانی ها در این نمایشگاه غافل بود.
شركت های خدمات مسافرتی و تورگردانان ۱۸۰ كشور جهان در نمایشگاه گردشگری برلین، خدمات، ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری خویش را معرفی می كنند.
اخبار این نمایشگاه را كه در نوع خود جزو معتبرترین در سطح جهان به حساب می آید، ۵هزار خبرنگار پوشش می دهند. گردش مالی نمایشگاه گردشگری برلین ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون یورو تخمین زده می گردد.
تاكنون ۳۷ دوره نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت جهانگردی ITB در مركز نمایشگاهی برلین برگزار شده است. جمهوری اسلامی ایران از سال ۱۳۸۸ شمسی به صورت رسمی و پیش از آن آژانس های تورگردان ایرانی به صورت انفرادی و گروهی در سالیان متمادی در نمایشگاه مزبور شركت كرده اند.

1396/12/21
14:10:00
5.0 / 5
4432
تگهای خبر: خدمات , شركت , فرهنگ , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳