BonAir
بن ایر

مونسان وعده داد؛

عدم افزایش قیمت در سفرهای نوروزی

عدم افزایش قیمت در سفرهای نوروزی

به گزارش بن ایر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اظهار داشت: سفرهای ارزان قیمت مورد تاكید رئیس جمهوری است و بر همین مبنا امسال در هیچ بخشی افزایش قیمت نداریم.به گزارش بن ایر به نقل از روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امروز چهارشنبه ۲۳ اسفند در رزمایش ترافیكی و مانور ستاد خدمات سفر كه در جوار حرم امام خمینی(ره) و با حضور رؤسا و مدیران دستگاه های مختلف عضو ستاد برگزار گردید اظهار داشت: از حدود دو ماه پیش ستاد خدمات سفر جلسات خویش را برگزار كرده است و كوشیده ایم تا با برنامه ریزی مناسب، نوروز خوبی برای مسافران رقم بخورد تا به اهدافی كه تعیین كرده ایم دست یابیم.
او اضافه كرد: یكی از مهم ترین موضوعاتی كه امسال به دنبال آن هستیم، افزایش كیفیت خدمات است و تلاش می نماییم تا امسال خدمات با كیفیت بسیار خوبی برای مسافران داشته باشیم.
مونسان اظهار داشت: مبحث بعدی سفرهای ارزان قیمت است كه این مورد مورد تاكید رئیس جمهوری است و بر همین مبنا امسال در هیچ بخشی افزایش قیمت نداریم و خوشبختانه جامعه هتلداران كمك كرده اند با تخفیف هایی كه در نظر گرفته شده است بتوانیم شاهد استقبال مسافران از سفرهای نوروزی و ارزان سازی سفر باشیم، ضمن این كه با راه اندازی اقامتگاه های بوم گردی به دنبال كاهش هزینه اقامت مسافران و گردشگران باشیم.
معاون رئیس جمهوری در ادامه با بیان این كه ایمن سازی سفر هم یكی از مهم ترین موضوعاتی است كه در ستاد خدمات سفر دنبال می نماییم اضافه كرد: درخواست من از همه هموطنان این است كه تعجیل در سفر نداشته باشند، چون كه سفر از لحظه حركت آغاز می گردد و از زیبایی های بین مسیر هم باید بازدید نمود.
مونسان اظهار داشت: یكی از موضوعات دیگری كه به صورت جدی در ستاد خدمات سفر دنبال می شود، مبحث معرفی جاذبه های گردشگری و آثار فرهنگی تاریخی است كه با راه اندازی سایتی به آدرس visitiran.ir جاذبه های گردشگری به خوبی معرفی شده است تا مردم با رجوع به این سایت بتوانند مقاصد خویش را انتخاب كننند و از ترافیك در جاده ها جلوگیری شود. خوشبختانه جاذبه های بسیار خوبی در كشور داریم و از شرق گرفته تا غرب جاذبه هایی داریم كه همه دیدنی هستند و به مردم سفارش می نماییم از همه جاذبه های كشور دیدن كنند.
 

1396/12/25
17:55:43
5.0 / 5
4504
تگهای خبر: خدمات , سفر , فرهنگ , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴