BonAir
بن ایر

تبدیل عینالی به یكی از مقاصد مهم گردشگری تبریز

تبدیل عینالی به یكی از مقاصد مهم گردشگری تبریز

بن ایر: مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارك طبیعت شهرداری تبریز اظهار داشت: با عنایت به اقدامات اخیر انجام گرفته در گردشگاه عینالی این مجموعه به یكی از مقاصد مهم گردشگری تبریز تبدیل گشته است.


به گزارش بن ایر به نقل از ایسنا، «شمس الله فیروزیان» با اشاره به دوره های آموزشی زبان انگلیسی برای كاركنان این سازمان اظهار داشت: با عنایت به حضور گردشگران خارجی در تفرجگاه عینالی و ضرورت میزبانی شایسته از این گردشگران، برای اولین بار نسبت به عرضه ی دوره های آموزشی برای پرسنل این سازمان اقدام نموده ایم.
وی با تاكید بر رفتار و برخورد صحیح با گردشگران، اظهار داشت: گردشگران خارجی در صورت رضایت مندی، می توانند بعنوان سفیران تبلیغاتی آن مجموعه در كشورشان عمل كنند، از این رو باید از حضورشان به بهترین نحو استفاده نماییم كه این امر مستلزم عرضه آموزش‎های كافی به كاركنان در راهنمایی بهتر و رفتار مناسب با گردشگران است.
مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارك طبیعت شهرداری تبریز با اشاره به اهمیت توجه بیش از پیش به صنعت گردشگری و سرمایه گذاری در این حوزه، اضافه كرد: حضور گردشگران خارج از استان و خارج از كشور در تفرجگاه باعث رونق و شكوفایی منطقه و در حقیقت باعث گردش مالی خواهد بود.
فیروزیان با بیان این كه نیاز به سرمایه گذاری در این حوزه به شدت احساس می شود، تشریح كرد: توسعه صنعت گردشگری باعث رشد بخش خصوصی و توسعه ساختارهای زیربنایی، افزایش درآمد خانوارها، تولید اشتغال و در نهایت باعث افزایش تولید ناخالص ملی خواهد شد.


1397/03/30
15:33:30
5.0 / 5
4338
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲