BonAir
بن ایر

گلایه رئیس شورای عالی استان ها از عدم حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی در نهمین اجلاس عمومی

گلایه رئیس شورای عالی استان ها از عدم حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی در نهمین اجلاس عمومی

بن ایر: رئیس شورای عالی استان ها با اشاره به اینكه مقرر بود مونسان، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری بامداد امروز در نهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها شركت نماید اظهار داشت: متاسفانه ایشان بامداد امروز اعلام نمودند كه كسالت دارند و نمی توانند در این جلسه شركت نمایند.


به گزارش بن ایر به نقل از ایسنا، مرتضی الویری در مورد عدم حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی در نهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها اظهار داشت: حتی بامداد امروز كه من آمدم به من اعلام نمودند كه تیم حفاظتی رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اعلام نمودند ك ایشان تشریف می آورند اما دقایقی پیش به بنده اعلام گردید كه ایشان به علت كسالت در این جلسه حضور پیدا نمی كنند. ضمن باقی ماندن گلایه ما، خوب بود كه ۲۴ ساعت قبل به ما خبر می دادند تا ما می توانستیم برنامه خویش را تغییر دهیم.
به گزارش بن ایر به نقل از ایسنا، در ادامه این جلسه گانبیلی، نماینده مردم تهران در شورای عالی استان ها درمورد عدم حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی در این جلسه اظهار داشت: باید مبحث بررسی مشكلات حوزه میراث فرهنگی در حوزه های انتخابی هر یك از نمایندگان از دستوركار این جلسه خارج شود. هرچند كه معاونین سازمان میراث فرهنگی در این جلسه حضور دارند اما قانون به صراحت اعلام می كند وقتی رئیس سازمان و یا وزیری كه دعوت شده به جلسه نمی آیند باید گزارش آن به رئیس جمهور داده شود بنابراین از همكاران می خواهم كه مشكلات خود در حوزه میراث فرهنگی را در این جلسه اعلام نكنند.
در ادامه اعضای شورای عالی استان ها درمورد خارج شدن مبحث میراث فرهنگی از دستوركار رای گیری كردند كه با رای منفی نمایندگان مواجه گردید.
به گزارش بن ایر به نقل از ایسنا، تاجیك، معاون سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هم در پاسخ به نمایندگان و در تشریح علت عدم حضور مونسان در این جلسه اظهار داشت: روز گذشته عارضه ای برای ایشان پیش آمد و امروز پزشكان اجازه حضور در این جلسه را به ایشان ندادند. هم اكنون ایشان در بیمارستان مشغول انجام آزمایشات پزشكی هستند. لازم به توضیح است كه اوایل هفته آقای مونسان جهت شركت در این جلسه اعلام آمادگی كردند و مقرر بود خدمت شما باشند اما این عارضه روز گذشته پیش آمد. بدون شك قصد و نیتی وجود نداشت كه در این جلسه حضور نداشته باشند.1397/06/23
16:05:19
5.0 / 5
4376
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵