BonAir
بن ایر

كمیته علمی جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری تصویب كرد

ویرایش مدل تعالی صنعت گردشگری

ویرایش مدل تعالی صنعت گردشگری

بن ایر: مدل تعالی صنعت گردشگری ویرایش ۹۷ در كمیته علمی جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری تصویب گردید.


به گزارش بن ایر به نقل از ایسنا، در دومین جلسه "كمیته علمی جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری" كه به ریاست دكتر محمد حسین ایمانی خوشخو در پارك ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی واقع در ساختمان دانشگاه علم و فرهنگ تشكیل شد، ویرایش ۹۷ مدل تعالی صنعت گردشگری به تصویب این كمیته رسید.
این مدل با درنظرگرفتن اسناد بالادستی، نظرات و پیشنهادهای خبرگان صنعت گردشگری، ارزیابان ارشد جوایز تعالی، اساتید دانشگاه در حوزه گردشگری، مقتضیات فضای كسب وكار این صنعت و مدلهای معتبر بین المللی تدوین شده است.

مدل تعالی صنعت گردشگری شامل ۹ معیار است كه پنج معیار اول، بعنوان توانمندساز سازمان و چهار معیار بعدی نتایج برگرفته از عملكرد سازمان به حساب می آید.
نحوه ثبت نام متقاضیان، فراخوان ارزیابان، دوره های تربیت ارزیاب، تقویم اجرائی جایزه به انضمام مدل جایزه و راهنمائی های لازم در سایت اینترنتی جایزه قرارداده شده است.
فرآیند ثبت نام از پنج مهر ماه، روزجهانی گردشگری شروع می گردد. از تمامی سازمان ها و بنگاه های فعال در صنعت گردشگری شامل هتل ها، رستوران ها و اماكن تفریحی و رفاهی، شركت های حمل و نقل گردشگر، آژانس های مسافرتی و... و. دعوت به عمل می آید در جایزه ثبت نام كرده و كارشناسان واجد شرائط خویش را بر مبنای تقویم اعلام شده در سایت جایزه برای دوره های آموزشی اعزام كنند.1397/07/03
14:20:06
5.0 / 5
4503
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳