BonAir
بن ایر

پورابراهیمی خواهان پاسخگویی شركت شمسا شد

پورابراهیمی خواهان پاسخگویی شركت شمسا شد

بن ایر: نماینده مردم كرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از عملكرد شركت شمسا در مورد عدم پاسخگو بودن به مطالبات مردمی و آنچه تولید انحصار در فعالیت های حج و زیارت خواند اعلام نمود: در صورتیكه شركت شمسا پاسخگوی موارد مربوط به سوالات مطرح شده در كمیسیون فرهنگی مجلس نباشد، تحقیق و تفحص از شركت شمسا بزودی در دستور كار مجلس قرار خواهد گرفت.


به گزارش بن ایر به نقل از ایسنا، نشست مشترك رئیس كمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور طرح و بررسی مسائل و مشكلات حوزه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان های كرمان و راور برگزار گردید.
محمدرضا پورابراهیمی در این جلسه خواهان اعتبارات خاص برای شهرستان راور به منظور كمك به هنرمندان این شهرستان انجام شد كه با دستور مستقیم وزیر مقرر شد تا اعتبارات ویژه ای در نیمه دوم امسال به شهرستان راور اختصاص پیدا كند.
نماینده مردم كرمان و راور در مجلس شورای اسلامی همینطور در نشست با وزیر ارشاد، مشكلات و مسائل كاروان های عتبات عالیات را بیان كرد و اظهار داشت: متاسفانه بخشی از كاروان ها به صورت آزادبر و فاقد هرگونه ضمانت و استاندارد هستند و بخش دیگری هم كه زیر نظر شركت شمسا قرار دارند، هیچ پاسخگویی به مردم ندارند.
پورابراهیمی ضمن انتقاد از عملكرد شركت شمسا در مورد عدم پاسخگو بودن به مطالبات مردمی و تولید انحصار در فعالیت های حج و زیارت اعلام نمود: در صورتیكه شركت شمسا پاسخگوی موارد مربوط به سوالات مطرح شده در كمیسیون فرهنگی مجلس نباشد، تحقیق و تفحص از شركت شمسا بزودی در دستور كار مجلس قرار خواهد گرفت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در انتها این نشست عنوان نمود كه حتما این مورد طی جلسه ای با رئیس سازمان حج و زیارت مطرح می گردد تا در مورد عملكرد شركت شمسا در كمیسیون فرهنگی پاسخ دهند.
در این نشست مشكلات و مسائل حوزه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان های كرمان و راور تشریح شد و وزیر ارشاد ضمن تایید مشكلات و مسائل، برای هرگونه كمك در جهت ماموریت های وزارتخانه در كرمان و راور اعلام آمادگی كرد.1397/07/15
19:53:59
5.0 / 5
4323
تگهای خبر: شركت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵