BonAir
بن ایر

ایجاد سازمان گردشگری از سال ۹۸ در تهران

ایجاد سازمان گردشگری از سال ۹۸ در تهران

بن ایر: عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: این نوید را می دهم كه در سال ۹۸ لایحه سازمان گردشگری شهرداری تصویب شود.به گزارش بن ایر به نقل از مهر، مراسم روز جهانی راهنمایان گردشگری عصر روز پنجشنبه ۲ اسفند در باغ موزه دفاع مقدس با حضور نمایندگانی از ناجا، راهنمایان تور، جامعه هتلداران، جامعه تورگردانان و سازمان میراث فرهنگی اجرا شد.
در این برنامه حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: در دوره پنجم شورا و در حوزه مدیریت شهری به میراث فرهنگی و توسعه گردشگری اهمیت داده شد. ما توانستیم با كمك سایر همكاران در شورای شهر در برنامه سوم شهرداری كه از سال آینده شروع می شود، شهرداری را موظف به نمایش لایحه ای نماییم كه منجر به ایجاد سازمان گردشگری شود.
وی اضافه كرد: این لایحه قبلاً دو بار رد شده بود و با این استدلال كه نباید توسعه نیرو داشته باشد. این در شرایطی است كه در بخش های دیگر نیروها را توسعه می دادند اما ایراد گرفتند كه نباید نیروها را در این بخش توسعه داد.
خلیل آبادی اشاره كرد: در این دوره نوید می دهم در سال ۹۸ لایحه سازمان گردشگری تصویب شود و سوژه میراث فرهنگی و گردشگری در مدیریت شهری دیده شود و تهران بتواند جایگاه خودرا به دست آورد.
عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: من روزی در یك تور پردشگری شركت كردم. خانمی داشت در مورد آن مكان توضیح می داد اما توضیحاتش به دل من ننشست. چون كلیشه ای حرف می زد در حالیكه یك لیدر باید با هیجان جوری آن منطقه را تعریف كند كه انگار گردشگر، فیلم می بیند.

1397/12/03
12:39:20
5.0 / 5
4559
تگهای خبر: شركت , فرهنگ , گردشگری , موزه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴