BonAir
بن ایر

پروازهای مسافری فرودگاه پیام افزایش می یابد

پروازهای مسافری فرودگاه پیام افزایش می یابد

بن ایر: نشست هم اندیشی دفاتر هواپیمایی كشور با حضور مدیر عامل فرودگاه پیام، رئیس انجمن دفاتر خدمات گردشگری و مسئولان سازمان هواپیمایی كشوری با هدف توسعه پروازهای مسافری این فرودگاه اجرا شد.به گزارش بن ایر به نقل از فرودگاه بین المللی پیام، نشست هم اندیشی با هدف هم افزایی بین دفاتر و آژانس های هواپیمایی برای توسعه پروازهای مسافری فرودگاه پیام و همین طور بررسی راهکارهای لازم برای تقویت بخش مسافری فرودگاه و استفاده بهینه از ظرفیت موجود این فرودگاه انجام شد.
در این جلسه نادر ثناگو مطلق مدیرعامل فرودگاه پیام ضمن ارائه گزارشی از پروسه ستاندن مجوزهای لازم و کسب استانداردهای لازم برای پروازهای مسافری فرودگاه پیام اظهار داشت: برای توسعه پروازهای فرودگاه پیام از ظرفیت سرمایه گذار خارجی استفاده شده است.
وی ابراز امیدواری کرد: با پیگیری و حضور جدی دفاتر هواپیمایی مستقر در استان البرز و تهران نسبت به توسعه پروازها اقدام گردد.
در این جلسه باریکانی مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و مؤسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری ضمن اعلام آمادگی این سازمان برای توسعه پروازهای فرودگاه پیام اشاره کرد: سازمان هواپیمایی کشوری امکانات لازم را برای تحقق این مهم به کار گرفته و امیدوار هستیم به زودی شاهد رونق گرفتن پروازهای مسافری در استان البرز و فرودگاه بین المللی پیام باشیم.
همچنین محمدی مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان البرز از اعلام آمادگی این اداره کل برای پیگیری مطالبات دفاتر هواپیمایی آگاهی داد و اظهار داشت: اتفاق بزرگی در استان رخ داده است که در حوزه گردشگری هم آثار خوبی خواهد داشت بدین سبب این مساله نیازمند حمایت و حراست برای رسیدن به هدف غایی است.
وی افزود: بطور قطع جلساتی با استانداری البرز برای برنامه ریزی توسعه پروازهای مسافری فرودگاه بین المللی پیام برگزار خواهیم کرد.
در ادامه، حرمت الله رفیعی رئیس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران ضمن بیان اینکه توسعه پروازها سبب رونق کسب و کار دفاتر هواپیمایی خواهد داشت اظهار داشت: هدف از برگزاری این جلسه ایجاد هم بستگی و هم دلی برای تحقق آرزوی دیرینه شهروندان استان البرز است و تمام دفاتر هواپیمایی های استان باید از ظرفیت به وجود آمده در فرودگاه پیام استفاده کنند.


منبع:

1399/03/04
22:55:07
5.0 / 5
2346
تگهای خبر: پرواز , خدمات , شركت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲