BonAir
بن ایر

پیشنهاد وزیر گردشگری ونزوئلا به ایران؛

اختصاص غرفه ای در نمایشگاه گردشگری ونزوئلا به ایران

اختصاص غرفه ای در نمایشگاه گردشگری ونزوئلا به ایران

به گزارش بن ایر سفیر ونزوئلا در ایران اظهار داشت: یکی از پیشنهادهای وزیر گردشگری ونزوئلا این است که غرفه ای در نمایشگاه بین المللی گردشگری ونزوئلا برای معرفی جاذبه های گردشگری ایران اختصاص داده شود.به گزارش بن ایر به نقل از مهر، کارلوس آنتونیو آلکالا کوردونس سفیر جمهوری بولیواری ونزوئلا در تهران در دیدار با علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی اظهار داشت: وزیر گردشگری ونزوئلا هفته آتی طی هیئتی بمنظور آشناسازی و امضای تفاهم نامه گردشگری به ایران سفر می کند. در این سفر چند روزه فعالان گردشگری ونزوئلا نیز حضور خواهند داشت.
او افزود طی دو سالی که در ایران زندگی می کنم، می دانم در مدت چند روز نمی توان تاریخ ایران و جاذبه های گردشگری این کشور را دید.
کوردونس اشاره کرد: برای ما گردشگری مهمست برای اینکه سبب رابطه بیشتر بین دو کشور می شود، همین طور به رونق اقتصادی میان کشورها نیز کمک می نماید.
سفیر جمهوری بولیواری ونزوئلا در تهران عنوان کرد: یکی از پیشنهادهای وزیر گردشگری ونزوئلا این است که غرفه ای را به کشور ایران برای حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری ونزوئلا برای معرفی جاذبه های گردشگری ایران اختصاص دهیم.
علی اصغر مونسان در این دیدار اظهار داشت: در وبیناری که با وزیر سابق گردشگری ونزوئلا داشتیم تصمیم گرفته شد تا روابط گردشگری بین دو کشور افزایش پیدا کند و تور آشناسازی برگزار شود، خوشبختانه این کار با زحمات سفرای دو کشور در حال انجام شدن است.
او اضافه کرد: همکاران ما برنامه ریزی خوبی برای سفر هیئت ونزوئلا به ایران انجام دادند. در این سفر دو موضوع عمده دنبال می شود یکی امضای تفاهم نامه گردشگری میان دو کشور و دیگری برگزاری نشست B۲B میان فعالان گردشگری دو کشور که برای ما حائز اهمیت می باشد.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بیان کرد: باتوجه به داشته های تاریخی و طبیعی که ایران دارد، همکاران ما برای آشناسازی هیئت ونزوئلا سفری پنج روزه در نظر گرفته اند اما بنظر می رسد مقرر است مدت کمتری را در ایران حضور داشته باشند، بنا بر این نشان دادن جاذبه های کشورمان در طول این مدت محدود دشوار است.
او اضافه کرد: در مسافرت وزیر گردشگری ونزوئلا به کشورمان هدفمان معرفی ایران و دیدن شهرهایی همچون اصفهان و شیراز است تا بتوانیم قسمتی از فرهنگ و تاریخ ایران را معرفی نماییم.


منبع:

1399/11/30
21:11:37
0.0 / 5
829
تگهای خبر: تاریخی , سفر , فرهنگ , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳