BonAir
بن ایر

شروع لیگ دانشجویی سازمان جهانی گردشگری ۲۰۲۲ در سوئیس

شروع لیگ دانشجویی سازمان جهانی گردشگری ۲۰۲۲ در سوئیس

بن ایر: سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) و دبیرخانه دولتی امور اقتصادی سوئیس (SECO) جهت راه اندازی نخستین لیگ ملی دانشجویان سال این سازمان با یکدیگر همکاری می کنند.به گزارش بن ایر به نقل از وزارت میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، لیگ دانشجویان برای ترویج توسعه استعدادهای محلی و همکاری با جوانان برای طراحی راهکار هایی برای تعدادی از مهم ترین چالش های پیش روی گردشگری طراحی شده است. در طول این مسابقه، دانشجویان (و دانش آموزان) از کارشناسان برتر گردشگری هم در کشور خود و هم در سطح بین المللی آموزه های جدیدی فرامی گیرند. کوشش های شرکت کنندگان توسط هیئت داوران بین المللی ارزیابی می شود و بعد از نخستین دور مسابقات در سطح ملی، لیگ با یک فینال بزرگ جهانی تمام می شود.
با استقبال خوبی که از دو دور اول این مسابقات شد و با مشارکت حدود هزار دانشجو از سراسر جهان، UNWTO و SECO حالا برای پرورش استعدادهای جوان در سوئیس بوسیله نخستین لیگ ملی دانشجویان UNWTO در سوئیس ۲۰۲۲ همکاری می کنند.
همانند سالهای قبل که دانش آموزان از مقطع راهنمایی تا دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد راهکارهای پایدار و نوآورانه ای را برای موضوعات داغ جهانی مانند مدیریت گردشگری انبوه، کاهش استفاده از ظروف پلاستیکی یکبارمصرف در محل اقامت و مقاصد گردشگری، تقویت توسعه روستایی بوسیله گردشگری، ایجاد راهکارهای ارتباطی دیجیتال، فراگیر کردن گردشگری و بسیاری موارد دیگر، دانشجویان از سراسر سوئیس حالا این فرصت را خواهند داشت تا با شرکت در چالش «Off the Beaten Track» ثابت کنند که چرا باید به حرف های آنها گوش داده شود.
اکنون ثبت نام برای تیم های دانشجویان کارشناسی گردشگری و میهمان نوازی از سوئیس - تا سن ۲۵ سال - باز است و در ۴ اکتبر ۲۰۲۲ اختتام می یابد. تیم برنده بعد از مسابقه Final۴ زنده با همکاری دانشگاه علمی کاربردی (ZHAW) زوریخ اعلام می شود.

1401/06/29
12:06:35
5.0 / 5
36
تگهای خبر: شركت , فرهنگ , كشور , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵