BonAir
بن ایر

تا ساعت 21 می توانید از این موزه ها دیدن كنید

تا ساعت 21 می توانید از این موزه ها دیدن كنید

بن ایر: پس از حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در كاخ موزه های نیاوران و گلستان و موزه ملی ایران در پنجم فروردین، وی با عنایت به استقبال مردم از این بناهای تاریخی، خواست تا این سه محوطه ی تاریخی تا ساعت ۲۱ هر روز امكان پذیرایی از مسافران نوروزی و گردشگران را داشته باشند.


پس از حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در كاخ موزه های نیاوران و گلستان و موزه ملی ایران در پنجم فروردین، وی با عنایت به استقبال مردم از این بناهای تاریخی، خواست تا این سه محوطه ی تاریخی تا ساعت ۲۱ هر روز امكان پذیرایی از مسافران نوروزی و گردشگران را داشته باشند.
به گزارش بن ایر به نقل از ایسنا، با این دستور مجموعه فرهنگی تاریخی "نیاوران"، "كاخ جهانی گلستان" و "موزه ملی ایران" تا ۱۲ فروردین هر روز از ساعت ۹ بامداد تا ۲۱ برای حضور مسافران نوروزی فعال می باشند. البته با عنایت به زمان مورد نیاز برای بازدید از این محوطه های تاریخی، دست كم تا ساعت ۱۹ و 30 امكان تهیه بلیت برای ورود به این سه موزه پرارزش در تهران وجود دارد.
اما كاخ سعدآباد به علت گستردگی زیاد فضا امكان پیوستن به این طرح را ندارد و مانند گذشته تا ساعت ۱۹ امكان بازدید از این مجموعه تاریخی وجود دارد، ولی امكان تهیه بلیت برای ورود به این مجموعه تاریخی تا ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه امكان پذیر است.1397/01/11
15:14:36
5.0 / 5
4864
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳