BonAir
بن ایر

كار متفاوت ملایری ها برای بازدید نماینده فائو

كار متفاوت ملایری ها برای بازدید نماینده فائو

بن ایر: بخشدار مركزی ملایر اظهار داشت: این شهرستان طی روزهای 25، 26 و 27 مهر ماه میزبان نمایندگان و كارشناسان سازمان جهانی فائو به منظور بررسی و تایید نهایی پرونده ثبت جهانی انگور ملایر است.


محمد رضا بشری در گفت و گو با ایسنا به حضور پروفسور زكری، نماینده گروه مشاوران علمی جیاس(SAG) سازمان جهانی فائو در ملایر، برای پیگیری های ثبت جهانی انگور دره جوزان شهرستان ملایر اشاره و اظهار نمود: برای آمادسازی روستای هدف گردشگری مانیزان و دهستان جوزان، بازدید و پیگیری لازم صورت گرفته است.
بشری تصریح كرد: باتوجه به ثبت جهانی انگور ملایر، در یك اقدام خودجوش با همكاری شورای اسلامی شهر ملایر، شهرداری ملایر، شبكه بهداشت، سازمان نظام پرستاری، محیط زیست و بخشداری مركزی ملایر، مسیر روستای هدف گردشگری مانیزان از زباله و پلاستیك پاكسازی شد.
بخشدار مركزی ملایر با اشاره به اینكه این اقدام خودجوش از روستای جوراب آغاز و تا روستای مانیزان ادامه یافت، اضافه كرد: این پاكسازی در جهت بازدید نماینده فائو(سازمان خواروبار جهانی ملل متحد) از ملایر برای ثبت جهانی انگور صورت گرفت.
وی تحقق برندسازی و ثبت جهانی انگور ملایر را گامی موثر و ماندگار در رشد همه جانبه شهرستان عنوان نمود و اظهار داشت: با همكاری كلیه دستگاه های اجرایی به تمامی خواسته های سازمان فائو در جهت تكمیل پرونده ثبت جهانی انگور ملایر پاسخ داده شد و امیدواریم در مرحله پایانی این اقدام مهم هم موفق باشیم.
وی این سفر را نتیجه بخش دانست و ابراز امیدواری كرد: اقدامات انجام شده بتواند رضایت این سازمان را جلب نماید.1397/07/26
16:51:35
5.0 / 5
4390
تگهای خبر: سفر , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳