BonAir
بن ایر

تجلیل از ۴ معاون بازنشسته سازمان میراث فرهنگی

تجلیل از ۴ معاون بازنشسته سازمان میراث فرهنگی

بن ایر: چهار معاون سابق سازمان میراث فرهنگی كه به سن بازنشستگی رسیده بودند، طی مراسمی مورد تجلیل قرار گرفتند، البته قرار بود این مراسم چند ماه پیش برگزار گردد.به گزارش بن ایر به نقل از مهر، مراسم تكریم چهار تن از بازنشستگان سازمان میراث فرهنگی عصر روز چهارشنبه ۱۹ دی ماه در سالن فجر ارگ آزادی برگزار گردید.
در این برنامه جلیل گلشن كه معاونت امور ایثارگران را بر عهده داشت، اظهار داشت: پس از سال ۵۷ در این سازمان استخدام شدم ولی حضور مستمر من در این سازمان از سال ۶۱ بوده است و پرسابقه ترین فرد در این سازمان هستم. تمام بنیان های سازمان در آن زمان هسته اش شكل گرفت و دوره های بعد بخش هایی به آن افزوده شد. پیشنهاد می كنم كه از تجارب رؤسای سازمان میراث فرهنگی در دوره های قبل استفاده میگردد تا ببینیم باید این سازمان به چه سمت حركت نماید.
وی اظهار داشت: توجه من بیشتر به سمت میراث فرهنگی است چون گردشگری و صنایع دستی متكی به میراث فرهنگی هستند.
در ادامه این برنامه حسین تاجیك معاون سابق امور مجلس، حقوقی و استان ها سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اظهار داشت: در این سازمان یك سال بیشتر حضور نداشتم اما این زمان فرصت مغتنمی برای خدمت بود.
احمد دانیالی معاون سابق توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری باز بیان كرد: سال ها قبل تصمیم گرفتیم كه كاخ سعدآباد را برای میهمانی های دولت در نظر بگیریم. تلاش ما در این راستا بود كه فكر می كردیم اگر ریاست جمهوری، این برنامه ها را در كاخ داشته باشد، به مسائل سازمان میراث فرهنگی كمك خواهدنمود.
وی اضافه كرد: زمانی كه ما به سر كار می رفتیم، همه در حد ۲۰ تا ۲۲ سال سن داشتند. حتی یادم هست كه آقای عسگراولادی در دولت موقت حضور داشت و من پیش خودم می گفتم كه چرا ایشان با این سن هنوز كار می كند. این سال ها خیلی زود گذشت و ما حالا بازنشسته شدیم. حدود ۴۰ سال است كه در دولت خدمت كرده ام اما شاید این روش بازنشستگی در مجلس خوب نبود. من فكر نمی كردم سازمانی با این اهمیت، انقدر ضعیف و مستضعف باشد؛ ضعیف از نظر كم توجهی سیستم های دیگر به آن.
دانیالی اشاره كرد: اقتدار این سازمان بیشتر از وزارتخانه است چون امكانات بیشتری را می تواند داشته باشد. حالا با دادگستری همكاری می كنم و كارشناس ایرانگردی هستم. همین طور پرونده های میراثی كه به دادگستری می آید را می بینم بدین سبب از این حوزه خیلی دور نیستم.
در اختتام علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از حضور این چهار معاون تشكر و قدردانی و هدایایی را باز به آنها اهدا كرد.

1397/10/24
19:53:24
5.0 / 5
4743
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵