BonAir
بن ایر

دادستان قزوین خبر داد:

دستگیری معاون اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین

دستگیری معاون اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین

بن ایر: دادستان عمومی و انقلاب قزوین از دستگیری معاون اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به بهتان اختلاس و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی آگاهی داد.


به گزارش بن ایر به نقل از ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی دادگستری كل استان قزوین، محمد قاسمی در تشریح دستگیری معاون اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین اظهار داشت: طبق گزارش واصله از طرف مراجع نظارتی معاون اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین به سبب برخی تخلفات مالی از طرف دادسرای قزوین تحت تعقیب قرار گرفت و دستگیر شد.
دادستان مركز استان اضافه كرد: با عنایت به بررسی اسناد مالی و اداری این اداره كل مشاهده شده اموال و وجوهی كه باید در امورات اداری و برنامه های فرهنگی هزینه شود توسط متهم این پرونده به واسطه حساب های واسطه ای برداشت و تصاحب شده است.

قاسمی اشاره كرد: اتهامات مطرح شده در این پرونده كه متهم آن روز گذشته دستگیر شده اختلاس و تصرف غیرقانونی در اموال دولتی است كه این پرونده در دادسرای قزوین در حال رسیدگی است.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین تاكید كرد: ما به مردم این اطمینان را خواهیم داد كه دستگاه قضائی با هیچ شخص و مقامی عهد اخوت نبسته است و همانند گذشته با كسانی كه مرتكب جرمی شوند فارغ از هر پُست، مقام و جایگاهی كه دارند، برخورد خواهیم كرد.

این مقام قضائی استان درانتها عنوان كرد: دستگاه های نظارتی و به خصوص مراجع نظارتی درون سازمان ها باید نظارت خودرا تشدید كنند تا شاهد این گونه تخلفات از طرف برخی مدیران نباشیم و در این راستا دستگاه قضائی آمادگی دریافت گزارشات مردمی را باز دارد و در صورت مشاهده تخلفات از طرف سازمان ها موارد را به دستگاه قضائی و دستگاه های نظارتی اطلاع دهند.

قاسمی درانتها اظهار داشت: كلیه اخبار مربوط به روند رسیدگی به این پرونده و سایر پرونده ها در زمان مناسب توسط روابط عمومی دادگستری قزوین به اطلاع مردم و اصحاب رسانه خواهد رسید و مردم به شایعات انتشار یافته در فضای مجازی توجهی نداشته باشند.
1397/11/24
16:02:01
5.0 / 5
4713
تگهای خبر: فرهنگ , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵