BonAir
بن ایر

معاون گردشگری سازمان میراث در نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر:

۶۰ درصد تصادفات در ۳۰ كیلومتری حریم شهرها اتفاق می افتد

۶۰ درصد تصادفات در ۳۰ كیلومتری حریم شهرها اتفاق می افتد

به گزارش بن ایر معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی اظهار داشت: ۶۰ درصد تصادفات در ۳۰ كیلومتری حریم شهرها اتفاق می افتد كه برای پیشگیری از این حوادث كمپ های استراحت در این حریم ها بوجود آمده است.به گزارش بن ایر به نقل از مهر سی و هشتمین نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر با حضور مسئولین، خبرنگاران و مدیران ۳۲ استان كه از راه ویدئوكنفرانس در جلسه حضور داشتند در روز سه شنبه ۲۱ اسفندماه در سالن سازمان میراث فرهنگی برگزار گردید.
در این جلسه ولی تیموری معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی اظهار داشت: ۶۰ درصد تصادفات در ۳۰ كیلومتری حریم شهرها اتفاق می افتد كه برای پیشگیری از این حوادث كمپ های استراحت در این حریم ها بوجود آمده است.
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی همینطور اظهارداشت: برخی ستادها هماهنگ هایی برای نوروزی ۱۳۹۸ انجام داده اند كه هر كدام در حوزه تخصصی خودشان بوده است. هر حوزه تلاش می كند خدماتی با كیفیت عرضه نماید.
وی در ادامه اظهار داشت: امسال ۲۲ دستگاه بعنوان یك وظیفه ملی در كنار ملت هستند كه اگر مشكلی ایجاد شود به مردم كمك رسانی كنند.
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی اظهار داشت: عید نوروز امسال با دو عید مذهبی تقارن پیدا كرده كه تلاش بر آن است كه نشاط و شوری كه در ایام باقیمانده سال و شروع سال آینده است به مردم تزریق شود كه مردم با نشاط به زندگی و كار خویش در سال آینده برگردند.
تیموری در ۲۵ روز گذشته از ۸ استان بازدید كرده است.

1397/12/21
23:31:06
5.0 / 5
4405
تگهای خبر: تخصصی , خدمات , سفر , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳