BonAir
بن ایر

درخواست گردشگران داخلی و خارجی؛

كولر موزه ها را روشن كنید!

كولر موزه ها را روشن كنید!

به گزارش بن ایر «بعضی موزه ها غیرقابل تحمل شده اند» این را یك توریست خانم می گوید كه ترجیح داده بود تعطیلات آخر هفته را در یكی از موزه ها سپری كند اما شدت گرما تحمل فضای بسته موزه را غیر ممكن كرده بود و بیشتر گردشگران را فراری داد.


ورودی موزه برای توریستهای خارجی ۱۵ هزار تومان و برای بازدیدكننده ایرانی ۲، ۵۰۰ تومان است. یك بازدیدكننده ایرانی از این موزه به ایسنا می گوید: اساسا این مبلغ برای تأمین امكانات و زیرساخت رفاهی بیشتر در موزه ها كم است اما به نظر می آید همین مقدار اندك هم یا به موزه ها نمی رسد، یا در جای درست هزینه نمی گردد. بیشتر موزه ها مثل همین آبگینه سیستم سرمایشی ندارند، نمی گردد یك لحظه در آنها طاقت آورد.
یك راهنمای گردشگری كه روز پنجشنبه به همراه تعدادی توریست از موزه بازدید می كرد به ایسنا می گوید: شاهد حضور یك گروه توریست خارجی از این موزه بودیم كه از شدت گرما چند دقیقه بیشتر نتوانستند فضای بسته موزه را تحمل كنند و خیلی زود آنرا ترك كردند. برای صنعت گردشگری كشوری كه به موزه و آثار تاریخی و فرهنگی وابسته است و انتظار می رود در ازای پولی كه دریافت می كند، خدمات حداقلی را عرضه نماید، این اتفاق اصلاً خوب نیست. یكی از توریستهای خارجی از شدت گرما می خواست مانتوی خویش را درآورد اما در نهایت ترجیح داد با گروه همراهش از دیدن موزه صرف نظر كند و از آن بیرون برود.
مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/mp4

1398/03/11
15:34:05
5.0 / 5
4625
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵