BonAir
بن ایر

در حاشیه جلسه دولت؛

مونسان: روند رشد گردشگری را ادامه می دهیم

مونسان: روند رشد گردشگری را ادامه می دهیم

به گزارش بن ایر وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اظهار داشت: باید تلاش نماییم اعتبارات بهتری برای میراث فرهنگی جذب نماییم. همین طور باید روند رو به رشد گردشگری را ادامه دهیم.


به گزارش بن ایر به نقل از ایسنا، علی اصغر مونسان در حاشیه جلسه امروز هیات دولت با بیان این كه در وزارت خانه ی میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری ابعاد فرهنگی و اقتصادی مهمی وجود دارد، اظهار نمود: ما تلاش می نماییم روند رو به رشد گردشگری داخلی و خارجی ادامه یابد.
وی اضافه كرد: همین طور تلاش داریم تا حجم زیاد سرمایه گذاری بخش گردشگری ادامه یافته و تعداد قابل توجهی از پروژه ها در این زمینه تا اختتام دولت دوازدهم به بهره برداری برسد.
مونسان اشاره كرد: در بعد صنایع دستی نیز كه روند رشد صادرات را داریم اهتمام می نماییم طرح تجاری سازی را ادامه دهیم این طرح به ارتقای بسته بندی، برند سازی و كاربردی كردن صنایع دستی كمك می نماید. با این وجود می توانیم حجم بازار را افزایش دهیم.
مونسان اشاره كرد: باید همین طور اعتبارات بهتری جذب نماییم تا به بخش میراث فرهنگی نگاه ویژه ترین داشته باشیم. تلاش ما این است كه روند ثبت جهانی میراث فرهنگی كشور ادامه یابد. حالا جایگاه ما در این زمینه از رتبه ۱۱ به ۹ رسیده است و باید این مسیر را ادامه دهیم.




منبع:

1398/06/14
13:04:05
5.0 / 5
4270
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵