BonAir
بن ایر

یكی از 20 جهانگرد معروف یوتیوب به ایران آمد

یكی از 20 جهانگرد معروف یوتیوب به ایران آمد

به گزارش بن ایر Mark Wiens یكی از ۲۰ چهره شناخته شده در یوتیوب است، ویدئوهای او از غذاهای خیابانی گاهی اثری شبیه بمب در شبكه های اجتماعی دارد. او حالا در ایران است.


به گزارش ایسنا، مارك درحالی به ایران سفر كرده كه تحت تأثیر اقدام رسانه های جهانی، ایران كشوری ناامن معرفی شده و سفر به آن درحال حاضر اقدامی خطرناك قلمداد شده است. وزارتخانه های امور خارجه برخی كشورها همچون فرانسه هم در ماه های گذشته نقشه ایران را در وب سایت خود به رنگ زرد (ناامن) درآورده و از علایم هشداردهنده برای سفر به این كشور بهره برده و حتی شهروندان شان را هم از این سفر برحذر داشته اند. این سفارش ها سبب تجدید نظر برخی از گردشگر ها برای سفر به ایران شده است.
با این وجود برخی شخصیت های اثرگذار در شبكه های اجتماعی بدون توجه به اخبار رسانه ها و سفارش های دولت ها راهی ایران شده اند؛ كشوری كه این روزها ناآرام و آشفته نمایش داده می شود.
قبل از مارك وینز، جهانگردان اثرگذار دیگری به ایران سفر كرده تا به قول خودشان چهره واقعی این كشور را نشان دهند. ویدئوهای آنها نه تنها مخاطبانشان را، بلكه دیگر شخصیت های اثرگذار در یوتیوب را برای سفر به ایران به صف درآورده است.
«ترِوُر جیمز» و «مارك وینز» كه جزو ۲۰ چهره مطرح یوتیوب در سال ۲۰۱۹ بوده اند.
جیمز حدود یك ماه پیش به ایران سفر و از غذاهای محلی ایران ویدئوهایی تهیه كرد.

1398/09/17
21:31:15
5.0 / 5
4269
تگهای خبر: سفر , كشور , وب سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵