BonAir
بن ایر

كرونا فعلا موزه های كشور را تعطیل نكرده است

كرونا فعلا موزه های كشور را تعطیل نكرده است

به گزارش بن ایر مدیر اداره كل موزه ها خبر داد: هم اكنون فعالیت موزه ها و اماكن تاریخی زیر نظر وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مانند روال گذشته ادامه دارد.


باتوجه به سفارش های اكید بهداشتی در شرایط كنونی و لزوم پیشگیری مناسب از خطر مبتلاشدن به بیماری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اطلاعیه ای در خصوص تعطیلی برنامه های هنری و سینمایی در سراسر كشور صادر و اعلام نمود كه برنامه های هنری و سینمایی تا اختتام هفته تعطیل خواهد بود، بنا بر این خبرنگار ایسنا فعالیت موزه های زیر نظر وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را پیگیری كرد.
محمد رضا كارگر - مدیر اداره كل موزه ها - در گفت و گو با ایسنا اشاره كرد: هم اكنون و تا این لحظه برنامه ریزی برای تغییر ساعت كاری موزه های زیر نظر وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی انجام نشده است و موزه ها به روال گذشته همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند.
او افزود: اما باتوجه به اتفاقات رخ داده، احیانا فردا یك شنبه (۴ اسفند) جلسه ای جهت بررسی وضع موجود برگزار می شود، تا بتوان فعالیت موزه ها در ایام آینده را مورد بررسی قرار داد و به نتیجه ی مناسبی رسید.
در اولین قدم، موزه ملی ایران عصر شنبه (۳ اسفند) در پیامی در صفحه اصلی سایت موزه به بازدیدكنندگان موزه مادر ایران برای پیش گیری از بروز بیماری های حاد تنفسی سفارش هایی را پیشنهاد كرد.
منبع:

1398/12/04
13:38:17
5.0 / 5
3635
تگهای خبر: تاریخی , فرهنگ , كشور , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴