BonAir
بن ایر

توضیحات مدیرعامل موزه سینما درباره وضعیت فعالیت این مكان

توضیحات مدیرعامل موزه سینما درباره وضعیت فعالیت این مكان

به گزارش بن ایر مدیرعامل موره سینما تصریح كرد كه روزهای كاری این موزه در روزهای نوروز برپایه دستورالعمل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری می باشد.


عباسی اناركی در گفت وگویی با ایسنا به دنبال برخی موارد مطرح شده درباره عدم تعطیلی موزه به دنبال انتشار كرونا اظهار داشت: موزه سینما زیر نظر دولت اداره می شود و هیات امنا آن متشكل از سازمان سینمایی وزارت ارشاد، وزارت میراث فرهنگی و گردشگری، خانه سینما، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری تهران است و تصمیم گیری درباره نحوه فعالیت سینماها زیر نظر سازمان سینمایی وزارت ارشاد انجام می شود.
او افزود: بر همین مبنا از اوایل اسفند ماه به علت شیوع ویروس كرونا، سالن های سینمایی موزه طبق دستور وزارت ارشاد تعطیل شد و ساعت كاری بخش ادارای هم زیر نظر استانداری تهران است و بخش موزه ها هم با دستور العمل های میراث فرهنگی و گردشگری فعالیت می كند.
مدیرعامل موزه سینما تصریح كرد: از مقطعی كه انتشار كرونا عنوان شد ما در بخش موزه داری تحت اطلاعیه های وزارت میراث فرهنگی و گردشگری عمل كردیم، حتی در مقطعی دو روز تعطیل كردیم و ساعات كار را در ایام دیگر كاهش دادیم و حالا طبق اطلاعیه سازمان در روزهای نوروز ما از 29 تا 4 فروردین و 12 و 13 فرودین ماه تعطیل هستیم و بقیه روزها كه ادارات باز هستند، ما هم فعالیت داریم ـ البته ما روزهای شنبه طبق تقویم تعطیلات موزه ها تعطیل هستیم ـ ازاین رو باردیگر تاكید می كنم، طبق ضابطه عمل كردیم.
او تصریح كرد از امروز شرایط بازدید مجازی از موزه سینما اطلاع رسانی خواهد شد كه جزئیات و لینك دسترسی به آنرا در رسانه های موزه قرار خواهیم داد.1399/01/03
12:13:49
5.0 / 5
3164
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲