BonAir
بن ایر

كارگاه مجازی گردشگری روستایی تهران

كارگاه مجازی گردشگری روستایی تهران

به گزارش بن ایر معاون گردشگری استان تهران اظهار داشت:  كارگاه مجازی بررسی ظرفیت های گردشگری روستایی در  استان تهران امشب برگزار می گردد.


به گزارش بن ایر به نقل از روابط عمومی اداره كل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران، محمد كرمی با اشاره به اینكه توسعه گردشگری روستایی یكی از اهداف این معاونت در سال ۹۹ خواهد بود، اضافه كرد: در آینده گردشگری می تواند بعنوان یك در آمد پایدار در كنار اشتغال به فعالیتهای زراعی، كشاورزی و دام داری برای روستائیان استان باشد. از طرفی، توسعه گردشگری روستایی نیازمند آموزش و برنامه ریزی است در غیر این صورت باعث صدمه به فرهنگ و آداب رسوم مردم روستا و حتی تغییر در بافت روستایی خواهد شد.
وی خاطرنشان كرد: كارگاه های مجازی با همكاری اساتید موسسات گردشگری استان تهران برای علاقه مندان برگزار می گردد و طرح آموزش مجازی تا آخر حضور هموطنان در منزل به علت شیوع كرونا با جدیت ادامه خواهد داشت.
كارگاه مجازی گردشگری روستایی در استان تهران با حضور نیما آذری ـ رئیس انجمن موسسات آموزش گردشگری ایران ـ ساعت ۲۱ امروز (۲۳ فروردین ماه) در صفحه اینستاگرام مدیر روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران برگزار می گردد و سپس در آدرس https: //tehran.mcth.ir/ قابل دسترس خواهد بود.

1399/01/24
15:06:34
5.0 / 5
3326
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲