BonAir
بن ایر

سركنسول جمهوری اسلامی ایران در دوبی تشریح كرد

آخرین وضعیت روند صدور روادید امارات برای شهروندان ایرانی در شرایط كرونا

آخرین وضعیت روند صدور روادید امارات برای شهروندان ایرانی در شرایط كرونا

سركنسول جمهوری اسلامی ایران در دوبی و امارتهای شمالی، اظهار نمود: درباب صدور روادید گردشگری برای اتباع كشورمان رایزنی های مختلفی با مقامات امارات صورت گرفته است.


سید محمد حسینی، در گفت و گو با ایسنا در مورد پیگیری مشکل ویزای دانشجویان ایرانی توسط سرکنسولگری ایران در دوبی اظهار داشت: بعد از اطلاع از مشکل دانشجویان، سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دوبی، اقدامات گسترده ای را جهت حل مشکلات روادید متقاضیان آزمون آیمت" IMAT " انجام داد.
وی اضافه کرد: در نهایت با مساعدت و همکاری دولت امارات متحده عربی مشکل این دانشجویان که بیش از هشتاد نفر بودند مرتفع و نخستین گروه از این افراد روز سه شنبه (۱۳۹۹/۶/۱۸) وارد دوبی شدند ، این در حالیست که ماه ها است به خاطر شرایط پاندمی کرونا برای ایرانیان روادید صادر نشده بود.
این دیپلمات کشورمان درباب صدور روادید گردشگری برای اتباع کشورمان نیز اشاره کرد: در این خصوص هم رایزنی های مختلفی با مقامات امارات صورت گرفته است البته باید به این مساله توجه داشت که باتوجه به شرایط شیوع ویروس کرونا در جهان، هر کشوری برمبنای شاخص ها و پروتکل های مدون خود دراین زمینه تصمیم گیری می کند.1399/06/19
13:14:37
5.0 / 5
1413
تگهای خبر: كشور , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳