BonAir
بن ایر

همزمان با روز جهانی گردشگری

گردشگری فرهنگ به بحث گذاشته می شود

گردشگری فرهنگ به بحث گذاشته می شود

بن ایر: نشست تخصصی «گردشگری فرهنگ» همزمان با روز جهانی گردشگری در پارك ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی انجام می شود.


محمدحسین ایمانی خوشخو ـ رئیس پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی ـ به ایسنا اظهار داشت: بعنوان تنها پارک ملی و تخصصی در حوزه فرهنگ، در امتداد انجام رسالت خویش، گردشگری را بعنوان یکی از فناوری های نرم و صنایع فرهنگی کشور در نظر داریم. بدین جهت با هدف توسعه و ارتقای کارهای حوزه گردشگری، امسال باتوجه به تغییرات و شرایطی که به سبب ویروس کرونا در گردشگری سطح جهانی رخ داده است، متفاوت از سال های قبل برای جلسات مباحثه، مناظره و بهره مندی از خرد جمعی در حوزه گردشگری برنامه ریزی کرده ایم.
او اضافه کرد: نشست هم اندیشی «گردشگری فرهنگ» با حضور استادان، خبرگان و برجستگان حوزه گردشگری و فرهنگ، به رویکرد جدیدی در مطالعات گردشگری اشاره می کند و آن گردشگری فرهنگ است. با وجود توجه و مطالعات بسیاری که در حوزه فرهنگ و گردشگری انجام شده است، رویکرد متفاوتی به فرهنگ وجود دارد که می تواند دریچه جدیدی را بر روی پژوهش های گردشگری ایجاد کند.
نشست هم اندیشی «گردشگری فرهنگ» با حضور استادان ۷و پژوهشگران و اندیشمندان این حوزه در دانشگاه علم و فرهنگ، با همکاری پژوهشکده نظر، دانشگاه یزد و انجمن علمی گردشگری ایران، روز یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰ بامداد از طرف پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی انجام می شود. این جلسه به صورت زنده از سایت پارک به آدرس ICCIP.ir پخش می شود.


منبع:

1399/07/04
20:30:51
5.0 / 5
1293
تگهای خبر: تخصصی , فرهنگ , كشور , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴