BonAir
بن ایر

به صورت آنلاین؛

پنجمین جشنواره صنایع دستی و هنرهای سنتی فجر

پنجمین جشنواره صنایع دستی و هنرهای سنتی فجر

به گزارش بن ایر مدیرکل توسعه و ترویج معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی اظهار داشت: پنجمین جشنواره صنایع دستی و هنرهای سنتی فجر بهمن ماه سال جاری به صورت مجازی برگزار می گردد.


به گزارش بن ایر به نقل از مهر، ویدا توحدی مدیرکل توسعه و ترویج صنایع دستی اظهار داشت: تمهیدات قابل توجهی به منظور برگزاری پنجمین جشنواره صنایع دستی و هنرهای سنتی فجر در بهمن ماه سالجاری دیده شده است.
او اظهار داشت: با عنایت به انتشار کرونا و عدم امکان برگزاری جشنواره فجر به صورت حضوری، برنامه ریزی های گسترده ای انجام شده که از راه نگاه متفاوت به صنایع دستی، جذابیت های بصری قابل توجهی در این رویداد که به صورت مجازی برگزار می شود، ایجاد شود.
توحدی افزود: تغییر فرآیند، بخصوص در انتخاب اولیه آثار انجام می شود اما چیدمان و داوری نهایی آثار حتمی است و حتی از راه ادغام برنامه های پرمخاطب و مسابقات هنری و فرهنگی با این جشنواره، انتظار می رود با وجود شیوع ویروس کرونا، این رویداد با استقبال مجازی قابل ملاحظه ای روبه رو شود.
مدیرکل توسعه و ترویج معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، تصریح کرد: این جشنواره از سال ۱۳۹۵ به صورت مستمر برگزار شده و هدف از برگزاری آن ارتقای کیفی صنایع دستی فاخر و امکان دریافت ایده در یک فضای سالم رقابتی است.


منبع:

1399/09/19
17:42:45
5.0 / 5
1113
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲