BonAir
بن ایر

انتقاد استاندار از مانع تراشی بر سر راه آزادسازی كامل كاروانسرای شاه عباسی سمنان

انتقاد استاندار از مانع تراشی بر سر راه آزادسازی كامل كاروانسرای شاه عباسی سمنان

سمنان استاندار سمنان با انتقاد از برخی مانع تراشی ها و سنگ اندازی ها بر سر راه آزادسازی کامل کاروانسرای تاریخی سمنان که تا چندی قبل از آن بعنوان زندان استفاده می شد، بر لزوم تسریع در آزادسازی کاروانسرای شاه عباسی سمنان تاکید نمود.


علیرضا آشناگر در جلسه بررسی روند اجرای اقدامات در مورد آزادسازی کاروانسرای شاه عباسی سمنان اظهار نمود: بنا بر تاکید آیت الله رئیسی، ریاست قوه قضاییه، نیاز است تا روال و اقدامات آزادسازی کاروانسرای شاه عباسی با سرعت پیگیری و اجرا شده و امور در این عرصه توسط سایر دستگاههای اجرایی متولی گرو گرفته نشود تا بندهای تفاهمنامه با قید فوریت اجرایی گردد.
عالی ترین مقام اجرای استان سمنان اظهار داشت: نیاز است تا روند اجرایی اقدامات در مورد آزادسازی کاروانسرای شاه عباسی به دور از دست اندازی ها و سختگیری های بی مورد، تسریع شود.
وی با انتقاد از سختگیری های بی مورد و دست اندازی های برخی دستگاههای اجرایی در روند آزادسازی کاروانسرای شاه عباسی، این امر را ناپسند دانست و اضافه کرد: آزادسازی کاروانسرای شاه عباسی سمنان به منظور یکی از مطالبات جدی و دیرینه مردم شهرستان سمنان، باید با جدیت پیگیری و در کمترین زمان ممکن به سرانجام برسد.
آشناگر اظهار نمود: برخی دست اندازی های بی مورد در راه عمران و آبادانی استان، به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و در این میان رسانه ها نقش بسیار تاثیرگذاری داشته و باید وارد عمل شوند و افرادی که در مورد اجرایی شدن آزادسازی کاروانسرای شاه عباسی دست اندازی می کنند را به چالش و نقد بکشند.
وی با تکیه بر تعامل درخلال اداره کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی استان و شهرداری سمنان در مورد تسریع در روند آزادسازی کاروانسرای شاه عباسی سمنان اظهار داشت: ظاهراً برخی تمایل دارند تا وضعیت موجود در بحث کاروانسرا به شکل قبل باقی بماند که این افراد باید بدانند از بالاترین مقام قضایی کشور در مورد آزادسازی کاروانسرای شاه عباسی و گرو نگرفتن امور به واسطه انجام کارها، دستور مستقیم صادر گردیده است.
وی افزود: به همین واسطه نیاز است تا دستگاههای متولی امر به دور از تبلیغات و خبرسازی غیر واقع در جهت عمل به این دستور گام بردارند.
استاندار سمنان در انتها اظهار داشت: شهرداری می تواند در در صورت عدم همکاری بخشی از دستگاههای متولی امر در حوزه آزادسازی کاروانسرای شاه عباسی و اجرای بندهای تفاهمنامه، نسبت به شکایت به واسطه استنکاف از اجرای قوانین اقدام نمایند.

منبع:

1399/12/19
14:19:41
0.0 / 5
712
تگهای خبر: تاریخی , دستگاه , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱