BonAir
بن ایر

عزیزی:

مردم سال جاری هم از رفتن به سفر در روزهای نوروز پرهیز كنند

مردم سال جاری هم از رفتن به سفر در روزهای نوروز پرهیز كنند

نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی با تکیه بر اینکه کرونا بی رحمانه تلفات می گیرد اظهار داشت که ما همواره در شیراز پذیرای مسافران عزیز هستیم اما سال جاری از مردم می خواهیم که با خویشتنداری و سعه صدر از مسافرت بخصوص سفر به استان فارس و شهر شیراز پرهیز کنند.


ابراهیم عزیزی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: همواره استان فارس پذیرای مردم عزیز ما از اقصی نقاط کشور بوده است. ما تلاش می نماییم که در حد توان و بضاعت خود از مردم پذیرایی نماییم. شیراز همواره خاستگاه مسافران نوروزی بوده منتهی شرایط سال جاری همچون سال قبل متفاوت می باشد.
وی توضیح داد: با عنایت به انتشار کرونا سفارش اکید ما این است که مردم از سفر پرهیز کنند چون سفر در این شرایط نه به نفع آنها و نه به نفع میزبانان شان در استان های مختلف است. شرایط پیش رو آزار دهنده بوده و عملا امکان استقرار و پذیرایی از مسافران وجود ندارد.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: کرونا بی رحمانه تلفات می گیرد ما برای حفظ سلامتی مردم و در امان ماندن آنها سفارش و سفارش اکید می نماییم که سال جاری هم خویشتنداری و خودداری کرده و سعه صدر داشته باشند و از مسافرت به سراسر کشور بخصوص استان فارس و شهر شیراز پرهیز کنند. این مصوبه ستاد کرونا است که همه ما اصرار بر اجرای آن داریم.
عزیزی در انتها ابراز امیدواری کرد که با سعه صدر و یاری مردم بتوان از این شرایط عبور کرد و با عادی شدن وضعیت باردیگر سفرها از سر گرفته شود.
منبع:

1399/12/23
12:18:27
0.0 / 5
983
تگهای خبر: سفر , كشور , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴