BonAir
بن ایر

مدیركل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد:

مرمت و زیباسازی 70 مدرسه فردوس تا مهرماه

مرمت و زیباسازی 70 مدرسه فردوس تا مهرماه

بن ایر: خراسان جنوبی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از مرمت، بهسازی و زیباسازی 70 مدرسه فردوس در آستانه سال جدید تحصیلی با اعتباری بیش از 500 میلیون تومان توسط شورای پروژه مهر این شهرستان آگاهی داد.


محمدعلی واقعی، امروز پنج شنبه ۱۱ شهریور در پنجمین نشست شورای آموزش و پرورش در شهرستان فردوس، اظهار نمود: هم اکنون شش طرح آموزشی و پرورشی با میانگین پیشرفت فیزیکی ۴۳ درصد در شهرستان فردوس با اعتبار ۶ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان درحال راه اندازی است.
به گزارش بن ایر به نقل از ایسنا، وی، از راه اندازی آموزشگاه های شفق، پاکدل، دارالقرآن امام علی(ع) باغستان و پژوهشسرای دانش آموزی فردوس بعنوان با اهمیت ترین این پروژه ها نام برد و عنوان کرد: در آزمون سراسری سال جاری ۹ دانش آموز شهرستان موفق به کسب رتبه زیر ۱۰۰ در کشور شدند.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، بازگشایی مدارس در مهر ماه بسته به تصمیم ستاد مبازه با کرونا در سطح ملی و استان دانست و اشاره کرد: آموزش و پرورش خراسان جنوبی برای شروع سال تحصیلی بدون دغدغه دانش آموزان برای شرایط مختلف برنامه های متفاوتی پیش بینی کرده که در صورت نیاز مورد استفاده قرار خواهند گرفت.
دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به توزیع ۱۴ هزار لیتر صابون مایع و مواد ضد عفونی کننده(دست و سطح) به علاوه ۹۲۰۰ ماسک، در سال تحصیلی گذشته بمنظور برگزاری کلاس ها و آزمون های حضوری بین مدارس فردوس، اشاره کرد: هم اکنون ۳۰ درصد مدارس فردوس تخربیی هستند که باید درباب جانمایی و یا راه اندازی ساختمان استاندارد در زمین قبلی این آموزشگاه مطابق اولویت بندی از طرف اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس بازسازی، تسریع شود.
در این آیین از دانش آموزان برتر آزمون سال ۱۴۰۰ فردوس تجلیل شد.
منبع:

1400/06/12
17:24:08
5.0 / 5
214
تگهای خبر: آموزش , بهسازی , ساختمان , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳