BonAir
بن ایر

صوفی خبر داد

حضور 14 شرکت گردشگری ایرانی در نمایشگاه فیتور

حضور 14 شرکت گردشگری ایرانی در نمایشگاه فیتور

به گزارش بن ایر مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیل رانی ایران اظهار داشت: امسال در نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا 14 شرکت گردشگری از ایران حضور خواهند داشت.به گزارش بن ایر به نقل از مهر، محمد حسین صوفی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیل رانی ایران در نشست هم اندیشی با خبرنگاران که ظهر روز شنبه ۲۵ دی ماه در سالن اجتماعات این کانون برگزار شد، اظهار داشت: ما برنامه هایی را در دست اقدام داریم که هر زمان اجرائی شدند آنها را به اطلاع همه خواهیم رساند اما در ایام آینده مقرر است کانون، مجری برگزاری پاویون ایران در نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور اسپانیا باشد. در این نمایشگاه حدود ۱۴ آژانس، هتل و شرکت گردشگری از ایران حضور خواهند داشت. ما در این رابطه با اتحادیه های مختلفی همچون تورگردانان، هتل داران و… جلسه داشته ایم.
وی اظهار داشت: یکی از اقداماتی که به کانون واگذار شد برگزاری پاویون ایران در همین نمایشگاه فیتور است. من اطلاعی از این که چرا برگزاری آن به کانون واگذار می شده اطلاعی ندارم. تا این که بعد از وقفه ای باردیگر قرار شد کانون آنرا برگزار کند این مساله از ۴۵ روز پیش به ما اطلاع داده شد. این در حالی بود که حتی اسپانیا هم نمی دانست آیا برای این نمایشگاه شرکت کننده دارد یا خیر. ما هم نمی دانستیم فعالان گردشگری ایران آیا از آن استقبال می کنند یا نه اما خوشبختانه بخش خصوصی آمادگی حضور دارد.
صوفی گفت: تغییراتی در پاویون داریم و از معماری ایرانی اسلامی برای طراحی آن استفاده شده است. امیدواریم با برنامه هایی که داریم این غرفه متفاوت از سالهای قبل برپا شود. چون برنامه های بیشتری برای آن نسبت به گذشته داریم و بخش محتوایی آن زیاد است.
وی اضافه کرد: هم اکنون بنظر می رسد مسافرت های زمینی بیشتر از هوایی باشد. بدین سبب مقرر است تفاهم نامه هایی در حوزه تسهیلات برای سفرهای زمینی بسته شود. ما می خواهیم حوزه اتومبیل رانی را فعال تر نماییم. بنا بر این در اجلاس فیا شرکت کردیم. رالی کشورهای اکو، رالی کشورهای همسایه، رالی چابهار- هند، رالی کشورهای نوروز را در دستور کار داریم. همین طور اگر فضای فیزیکی مناسبی در نمایشگاه گردشگری تهران به ما اختصاص داده شود هر روز برای آن برنامه خواهیم داشت. مانند نمایش اتومبیل های کلاسیک، تاریخی و برگزاری مسابقات رالی.
مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیل رانی ایران افزود: صدور ویزا برای رانندگان ایرانی در آلمان متوقف شده است. در تردد زمینی با ترکمنستان نیز مشکلاتی داشته ایم که درحال مذاکره دراین زمینه هستیم.


منبع:

1400/10/25
22:13:26
5.0 / 5
318
تگهای خبر: تاریخی , سفر , شركت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲